Rrëzimi i aeroplanit me 81 pasagjerë, tifozët e “Chapecoense” shpërthejnë në lot (Video)

Publikuar tek: bota, më 16:35 29-11-2016 Rrëzimi i aeroplanit me 81 pasagjerë, tifozët e “Chapecoense” shpërthejnë në lot (Video)

Qindra tifozë të ekipit “Chapecoense” janë mbledhur pranë stadiumit duke u lutur njëzëri për fatin e futbollistëve dhe pasagjerëve të tjerë në avionin e rrëzuar pranë Medelinit në Kolumbi.

76 persona humbën jetën dhe 5 arritën të mbijetojnë mrekullisht. Ndër të mbijetuarit janë edhe 2 lojtarë të ekipit që kishte vetëm 5 ditë që arriti të kualifikohej në Kupën e Amerikës së Veriut.

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012313842773438
array(1) { ["section"]=> string(97) "rrezimi-i-aeroplanit-me-81-pasagjere-ne-bord-tifozet-e-chapecoense-shperthejne-ne-lot-video-61043" }