Rrëzohet avioni, tre të vdekur në Gjermani

Publikuar tek: bota, më 21:01 31-03-2019 Rrëzohet avioni, tre të vdekur në Gjermani

Një avion i vogël privat është rrëzuar pasditen e sotme në Egelsbach të Gjermanisë.

Nga kjo ngjarje kanë mbetur të vdekur 3 persona, dy prej të cilët ishin rusë.

Avioni 6-vendësh ishte nisur nga Kana e Francës dhe nuk kishte mundur të bënte një ulje të sigurt, duke u rrëzuar jo shumë larg nga pista.

Policia po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010401964187622
array(1) { ["section"]=> string(48) "rrezohet-avioni-tre-te-vdekur-ne-gjermani-158642" }