Rrëzohet helikopteri në Itali, humb jetën një person dhe plagoset rëndë një tjetër

Publikuar tek: rajon, më 09:10 26-10-2020 Rrëzohet helikopteri në Itali, humb jetën një person dhe plagoset rëndë një tjetër

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku një helikopter privat është rrëzuar në orët e para të mëngjesit në zonën Cime Bianche.

Mediat italiane bëjnë me dije se si pasojë e aksidentit ka humbur jetën një person, ndërsa një tjetër është plagosur rëndë.

I plagosuri ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. Sakaq, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Athina zyrtare nuk përbahet, akuza të ashpra në adresë të Turqisë
»
Article Logic
Execution time: 0.0043199062347412
array(1) { ["section"]=> string(88) "rrezohet-helikopteri-ne-itali-humb-jeten-nje-person-dhe-plagoset-rende-nje-tjeter-225161" }