Rrëzohet në kuzhinë, i futet bishti i tiganit në sy (KUJDES! PAMJE TË TMERRSHME)

Publikuar tek: bota, më 22:20 13-06-2018 Rrëzohet në kuzhinë, i futet bishti i tiganit në sy (KUJDES! PAMJE TË TMERRSHME)

Një ngjarje të tmerrshme ka përjetuar një burrë në Gjermani, pasi është rrëzuar në kuzhinë.

Si pasojë e aksidentit, 64-vjeçarit i ka hyrë bishti i tiganit në sy, duke i shkaktuar plagë të tmerrshme. Mësohet nga mediat vendase se burri arriti të telefononte vetë ambulancën, ndërkohë që momentalisht ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Mjeku Carla Sander u shpreh i shokuar nga gjendja në të cilin pa 64-vjeçarin, dhe mëson se bishti i tiganit i ishte ngulur në sy 10 cm, por fatmirësisht nuk ka humbur shikimin.

tigan.jpg

 

sei_16757565.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Protesta masive, jep dorëheqjen kryeministri i Gjeorgjisë
Rusia kërkon heqjen e sanksioneve të OKB-së kundër Koresë së Veriut »
Article Logic
Execution time: 0.011429786682129
array(1) { ["section"]=> string(83) "rrezohet-ne-kuzhine-i-futet-bishti-i-tiganit-ne-sy-kujdes-pamje-te-tmerrshme-124292" }