Rrëzohet në oborrin e shtëpisë nga ngricat, ndërron jetë i moshuari (Emri)

Publikuar tek: aktualitet, më 15:32 12-01-2017 Rrëzohet në oborrin e shtëpisë nga ngricat, ndërron jetë i moshuari (Emri)

Një i moshuar ka ndërruar jetë në spitalin e Vlorës pas dëmtimeve që ka marrë pasi është rrëzuar në oborrin e shtëpisë si pasojë e ngricave.

Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije se bëhet fjalë për shtetasin Tasim Llane, 80 vjeç, banues në Vlorë.

Mësohet se Llane ka marrë dëmtime të mëdha nga rrëshqitja dhe ka ndërruar jetë në spital pasi nuk mundi t'i mbijetojë plagëve. Bëhet me dije se Llane është viktima e 10 që shënohet si pasojë e motit të acartë që ka mbërthyer vendin tonë.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dënohet me burg Shukri Xhelili
Lëvizja në akset kombëtare, Ministria e Transporteve informon mbi situatën »
Article Logic
Execution time: 0.010841846466064
array(1) { ["section"]=> string(77) "rrezohet-ne-oborrin-e-shtepise-nga-ngricat-nderron-jete-i-moshuari-emri-65328" }