Rrëzohet një avion në Rusi, humbin jetën 4 persona

Publikuar tek: bota, më 07:13 20-12-2017 Rrëzohet një avion në Rusi, humbin jetën 4 persona

Të paktën 4 persona kanë humbur jetën si pasojë e rrëzimit të një avioni.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në qytetin verior, Naryan-Mar në Rusi.

Autoritetet në këtë zonë kanë konfirmiar se aeroplanit Antonov An-2, me 13 persona në bord është rrëzuar vetëm pak kohë pasi është nisur.

Në aeroplan ishin 11 pasagjerë dhe 2 anëtarë të bordit.

Katër persona kanë mbetur të vdekur ndërsa të tjerët janë lënduar, ndërkohë që shkaqet e aksidentit mbeten ende të panjohura.

  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksion filmash, pasi vodhi makinën e pronarit i riu shqiptar ndryshon SKENARIN
Ndërron jetë kardinali famëkeq i Vatikanit, skandali që e ndoqi gjithë jetën »
Article Logic
Execution time: 0.01115608215332
array(1) { ["section"]=> string(56) "rrezohet-nje-avion-ne-rusi-humbin-jeten-4-persona-103715" }