Rrëzohet një tjetër palmë sot në Vlorë, disa ditë më parë i ra sipër makinës së oficerit

Publikuar tek: aktualitet, më 13:00 06-03-2017 Rrëzohet një tjetër palmë sot në Vlorë, disa ditë më parë i ra sipër makinës së oficerit

Para pak minutash një palmë ka rënë  te rinia te fabrika e orizit në Vlorë. Raportimi vjen nga qytetarë vlonjatë, të cilët shprehen se janë të shqetësuar nga kjo pasiguri, raporton Vlora News.

Fatmirësisht ky incident kaloi pa lëndime të njerëzve, dhe dëmet janë vetëm materiale.  Sakaq, qytetarët kërkojnë që bashkia të marrë masa në mënyrë që këto raste të mos përsëriten, sidomos kur incidente të tilla mund të rezultojnë fatale për kalimtarët dhe përbëjnë rrezik edhe për makinat e jetët e shoferëve.

Jo më larg se disa ditë më parë, një palmë ra mbi makinën e një oficeri policie.

palme1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Flet autori i vrasjes makabre në Këlcyrë: Ja pse ia preva kokën bashkëfshatarit
Plagosi me armë gjahu 38-vjeçarin, arrestohet pas dy muajsh në kërkim autori (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.010088920593262
array(1) { ["section"]=> string(93) "rrezohet-nje-tjeter-palme-sot-ne-vlore-disa-dite-me-pare-i-ra-siper-makines-se-oficerit-70933" }