Rrëzohet PALMA në Durrës, lëndohen 2 kalimtarë

Publikuar tek: aktualitet, më 14:22 24-12-2019 Rrëzohet PALMA në Durrës, lëndohen 2 kalimtarë

Një ngjarje e rëndë raportohet nga qyteti i Durrësit si pasojë e motit të keq.

Rrëzimi i një dege palme ka plagosur dy kalimtarët që ndodheshin në rrugë  duke i zënë poshtë. Ata janë ndihmuar nga njerëzit që ndodheshin në vendngjarje dhe më pas janë  dërguar menjëherë në spital, ku morën dhe ndihmën profesionale.

Dy të lënduarit janë jashtë rrezikut për jetën.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Miratohet drafti për amnistinë, ja kush përfiton nga të burgosurit
Vakanca në Kushtetuese, META publikon LISTËN me 10 kandidatët (EMRAT) »
Article Logic
Execution time: 0.013129949569702
array(1) { ["section"]=> string(52) "rrezohet-palma-ne-durres-lendohen-2-kalimtare-190252" }