Rrihet brutalisht gruaja shtatzënë, për një... (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 14:36 09-02-2018 Rrihet brutalisht gruaja shtatzënë, për një... (VIDEO)

Një grua shtatzënë është rrahur brutalisht nga dy femra të tjera në New York, për një telefon. 

Në videon e publikuar nga mediat amerikane, Tylesha Mohamed, ishte brenda ndërtesës ku banon në Bronks të New Jork-ut.

“Kam kaluar shumë gjëra, por asnjëherë diçka të tillë. Mendoja se do të vdisja. Trupi më ishte mpirë pas një kohe. Vetëm po prisja kur do të përfundonte”, u shpreh vajza e dhunuar.

Ajo e dëgjoi njërën nga sulmueset e saj teksa i thoshte: “Do të ta thyej fytyrën dhe do të ta vras beben”.

Para se të iknin nga skena e krimit, ato ia morën telefonin celular.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095009803771973
array(1) { ["section"]=> string(55) "rrihet-brutalisht-gruaja-shtatzene-per-nje-video-109728" }