Rrihet numëruesi i PS në Fier, bllokohet numërimi i votave për këshillin bashkiak (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:40 24-06-2015 Rrihet numëruesi i PS në Fier, bllokohet numërimi i votave për këshillin bashkiak (FOTO)

Një incident ka ndodhur në një KZAZ në Fier. Tre persona kanë dhunuar numëruesin e Partisë Socialiste  Roland Bylyshi. 30 vjeçari është goditur me sende të forta në kokë dhe  për pasojë i është shakktuar çarje. Ai është dërguar menjëherë në spital ku ka marrë mjekimin e nevojshëm. Sipas Policisë  tre autorët e shpallur në kërkim dyshohet se  janë vëzhgues në KZAZ, ndërsa njëri prej tyre dyshohet se është  edhe kandidati i për këshillin bashkiak i PLL.

Për këtë arsye është ndërprerë numërimi i votave për kandidatët e këshillit bashkiakë, ndërsa pritet një vendim i dytë se si do të vijohet më tej.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Riaktivizohet Lazarati, vritet polici gjatë përleshjes së tensionuar në fshat. U qëllua nga dritarja e një shtëpie
Vidhnin portofolet me lekë, arrestohet çifti i bashkëshortëve »
Article Logic
Execution time: 0.012724876403809
array(1) { ["section"]=> string(91) "rrihet-numeruesi-i-ps-ne-fier-bllokohet-numerimi-i-votave-per-keshillin-bashkiak-foto-14513" }