Rrihet për vdekje dhe më pas hidhet në liqen, policia gjermane i gjen pas 3 ditësh kufomën shqiptarit (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:18 25-05-2017 Rrihet për vdekje dhe më pas hidhet në liqen, policia gjermane i gjen pas 3 ditësh kufomën shqiptarit (FOTO)

Një shqiptar është rrahur britalisht për vdekje dhe më pas është hedhur në liqen.

Ngjarja ka ndodhur në Gjermani, ku një 19 vjeçar me vendbanim në landin Nordrhein-Westfalen pasi është vrarë autorët ende të paidentifikuar e kanë hedhur në një liqen të Erbach-ut për të humbur gjurmët.

Dëshmitarët, në mbrëmjen e të hënës e kishin zbuluar kufomën në një liqen peshkimi në Erbach dhe e kishin alarmuar policinë.

Sipas njohurive që ka policia, i ndjeri së fundi ka qenë duke banuar në Steinfurt të landit Nordrhein-Westfalen, shkruan Albinfo.ch. Nga mesi i prillit ai kishte ardhur me tren në drejtim të Gjermanisë së jugut . 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sërish probleme me drejtësinë, Prokuroria dërgon në Gjykatën e Lartë dosjen e Alfred Pezës, për çfarë akuzohet
Gruaja e kryeministrit, Linda Rama ndryshon “look” dhe duket WOWW!! (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.010797023773193
array(1) { ["section"]=> string(111) "rrihet-per-vdekje-dhe-me-pas-hidhet-ne-liqen-policia-gjermane-i-gjen-pas-3-ditesh-kufomen-shqiptarit-foto-79907" }