Rrihte nënën, arrestohet 42-vjeçari (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:40 27-01-2018 Rrihte nënën, arrestohet 42-vjeçari (EMRI)

Një 42-vjeçar nga Divjaka është arrestuar pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë të vazhdueshme ndaj nënës së tij. Për këtë arsye policia e Divjakës ka vënë në pranga Gentian Kuka, 42 vjeç, banues në Grabian, Divjakë.

Policia bën me dije se arrestimi i tij u bë pasi në mënyrë të vazhdushme ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj nënës se tij, shtetases R.K, 79 vjeçe.

 Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnje për veprën penale "Dhunë në familje".

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012261867523193
array(1) { ["section"]=> string(46) "rrihte-nenen-arrestohet-42-vjecari-emri-108093" }