Rrihte të ëmën 55-vjeçe arrestohet i riu

Publikuar tek: aktualitet, më 09:41 10-06-2015 Rrihte të ëmën 55-vjeçe arrestohet i riu

Policia Vlorës  ka arrestuar në flagrancë një shtetas i cili ushtronte vazhdimisht dhunë në familje. Personi i arrestuar është Nertil Murati, 29 vjeç banues në Novoselë. Arrestimi i tij u krye pas denocimit se ushtronte vazhdimisht dhunë ndaj nënës  së tij 55 -vjeçare , shtetasen me ioniciale V.M.

Mësohet se ky shtetas ka qenë i  arrestuar edhe më herë nga policia  për të njëjtën vepër penale , ku ishte dënuar me 8 muaj burg dhe ndiqej nga Shërbimi i Provës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dhuna ndaj Strazimirit, shpallen të pafajshëm deputetët Pjerin Ndreu dhe Arben Ndoka
Drejtonte automjetin i dehur arrestohet 53-vjeçari »
Article Logic
Execution time: 0.0058269500732422
array(1) { ["section"]=> string(46) "rrihte-te-emen-55-vjece-arrestohet-i-riu-13166" }