Rrjedh bombula e gazit, digjet banesa në Durrës

Publikuar tek: aktualitet, më 10:07 16-04-2018 Rrjedh bombula e gazit, digjet banesa në Durrës foto ilustruese

Përfshihet nga flakët një banesë në Durrës. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në lagjen 12 të qyetetit bregdetar, ndërsa nuk raportohet për të lënduar veç dëmeve materiale.

Mësohet se shkak i rënies së zjarrit është bërë rrjedhja e bombulës së gazit në banesë.

Ndërhyrja në kohë e forcave të zjarrfikëses kanë bërë të mundur shuarjen flakëve, që ka shkaktuar djegien e kuzhinës së banesës.

Policia vijon hetimet.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Plagosi me thikë 3 të rinj, policia IDENTIFIKON dhe shpall në kërkim autorin, arrestohet bashkëpunëtori
Drejtori i policisë del në konferencë por të gjithë vëmendjen e rrëmben kjo vajzë (GJESTI I SHKUJDESUR) »
Article Logic
Execution time: 0.014286041259766
array(1) { ["section"]=> string(53) "rrjedh-bombula-e-gazit-digjet-banesa-ne-durres-117057" }