Rrjedh në internet kënga e re e Ledri Vulës, publikohet në audio

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:43 17-10-2016

Projektet e tij të fundit ishin hitet "Nuk ma la" dhe "Beauiful" në bashkëpunim me Flori Mumajesin që u publikuan gjatë verës dhe kishin shumë sukses.

Lajmi.net ka siguruar një këngë të Ledri Vulës të cilën nuk e kemi dëgjuar më parë.

I kontaktuar,  reperi thotë se kjo nuk është kënga e ardhshme e tij. Me sa duket kjo këngë do të mbetet e pa realizuar me klip, edhepse ka rrjedhur ilegalisht në internet.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024373054504395
array(1) { ["section"]=> string(69) "rrjedh-ne-internet-kenga-e-re-e-ledri-vules-publikohet-ne-audio-56500" }