Rrjeti “masakron” Vildane Zenelin për rëmujën dhe pisllëkun teksa e ka mendjen te të pasmet

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:05 01-07-2016 Rrjeti “masakron” Vildane Zenelin për rëmujën dhe pisllëkun teksa e ka mendjen te të pasmet

Modelja shqiptare Vildane Zeneli po “masakrohet” në rrjetet sociale pas publikimit të kësaj fotoje.

Vildania ka patur si qëllim ekspozimin e të pasmeve duke harruar rrëmujën dhe pisllëkun nga pas saj. “Nikoqire femër", ironizojnë VIP-at e Bllokut, aty ku tashmë po bëhet nami me komente aspak dashamirëse.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070791244506836
array(1) { ["section"]=> string(95) "rrjeti-masakron-vildane-zenelin-per-remujen-dhe-pisllekun-teksa-e-ka-mendjen-te-te-pasmet-45157" }