Rrjeti po ‘zien’ reperi i njohur së shpejti baba, ja kush është bukuroshja që do e bëjë të lumtur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:59 28-11-2020 Rrjeti po ‘zien’ reperi i njohur së shpejti baba, ja kush është bukuroshja që do e bëjë të lumtur

Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë ndër çiftet më të komentuar të showbizit shqiptar.

Ata kanë pasur uljet dhe ngritjet në lidhjen e tyre, por së fundmi duket se gjërat po shkojnë shumë mirë.

Mediat kosovare raportojnë se çifti është në pritje të fëmijës së tyre të parë. Bëhet me dije se Arbenita është në muajt e parë të shtatzënisë dhe kjo është arsyeja që ajo nuk është më aktive si më pare në rrjetet sociale.

Reperi prej disa muajsh tashmë është larguar nga rrjtete sociale duke mbyllur edhe llogaritë e tij.

Ende nuk ka një reagim në lidhje me këtë lajm nga çifti, mbetet për të parë nëse është shtatzënë bukuroshja.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pak më parë i propozuan për martesë, aktorja e njohur e humorit na suprizon sërish, shtatzënë për herë të parë?
Bebe Rexha ‘çmend’ Amerikën, makinat me flamur kuqezi ‘mbushin’ rrugët e Californias (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.011345148086548
array(1) { ["section"]=> string(101) "rrjeti-po-zien-reperi-i-njohur-se-shpejti-baba-ja-kush-eshte-bukuroshja-qe-do-e-beje-te-lumtur-229482" }