Rrjeti shpërthen nga fotot, ja cfarë postuan VIP-at shqiptarë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:05 01-01-2016 Rrjeti shpërthen nga fotot, ja cfarë postuan VIP-at shqiptarë

Rrjeti shpërthen nga fotot e të gjithë shqiptarëve gjatë festimeve për Vitin e Ri 2016. Edhe VIP-at shqiptarë postuan fotot e para në këtë fillimviti.

Ja si u veshën, ku festuan dhe cilat qenë fotot e para.

{gallery}vipa2016{/gallery}

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0090939998626709
array(1) { ["section"]=> string(66) "rrjeti-shperthen-nga-fotot-ja-cfare-postuan-vip-at-shqiptare-28957" }