Rrjeti tallet me veshjen e Getoarit: Jepja Marinës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:35 13-04-2016 Rrjeti tallet me veshjen e Getoarit: Jepja Marinës

Përdoruesit e rrjeteve sociale nuk kanë lënë t’i shkojë ky rast. Veshja e çuditshme e reperit Getoar Selimi u ka dhënë shkas të shpërthejnë në komente ironizuese dhe ta kthejnë në objekt humori shqiptarin nga Kosova.

Geti ka veshur diçka që jep idenë e marinsave teksa shijon mrekullinë ujore.

“Jepja Marinës atë që ke vesh”.  “Paske veshur pelerinën time të gjumit”, janë vetëm disa nga komentet lënë në faqen e reperit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098021030426025
array(1) { ["section"]=> string(55) "rrjeti-tallet-me-veshjen-e-getoarit-jepja-marines-37627" }