'Rrogat e mjekëve 1000 euro', Braçe sulmon Bashën: Në euro horrat paguajnë njeri-tjetrin, kriminelët vënë gjoba, ti ku hyn?

Publikuar tek: politike, më 19:34 01-10-2020 'Rrogat e mjekëve 1000 euro', Braçe sulmon Bashën: Në euro horrat paguajnë njeri-tjetrin, kriminelët vënë gjoba, ti ku hyn? Braçe - Basha

Zëvendës kryeministri i Shqipërisë Erion Braçe, ka ironizuar dhe sulmuar sërish kreun demokrat Lulzim Basha, kësaj here në lidhje me deklaratën e tij për pagesat dhe rritjen e pagave, por në euro jo në lekë.

Mesa duket kjo i ka bërë përshtypje zv.kryeministrit Braçe, i cili ka bërë lidhjen e valutës euro me horrat, kriminelët apo biznesmenët oligarkë.

Kështu, z.Braçe duke i vënë në dukje Bashës se rrogat e punëtorëve jepen në lekë, e pyet se në cilën kategori hyn?

Screenshot_7.jpg

Screenshot_8_copy.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012089967727661
array(1) { ["section"]=> string(123) "rrogat-e-mjekeve-1000-euro-brace-sulmon-bashen-ne-euro-horrat-paguajne-njeri-tjetrin-kriminelet-vene-gjoba-ti-ku-hyn-222373" }