Rrufeja çan qiellin e Washingtonit, foto bën xhiron e medias ndërkombëtare

Publikuar tek: foto-e-dites, më 11:06 23-04-2015 Rrufeja çan qiellin e Washingtonit, foto bën xhiron e medias ndërkombëtare

Një foto e agjencisë AFP është duke bërë xhiron e gjithë medias ndërkombëtare gjatë një stuhie këto ditë në Washington. Siç duket qartë edhe nga pamja magjike, rrufeja që ka çarë qiellin dhe ka bërë dritë mbi gjithë qytetin ka qenë e madhe dhe ka tërhequr vëmendjen edhe të shumë qytetarëve, të cilët kanë filluar komentet në rrjetet sociale.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098080635070801
array(1) { ["section"]=> string(78) "rrufeja-can-qiellin-e-washingtonit-foto-ben-xhiron-e-medias-nderkombetare-9493" }