Rrufeja godet një qendër tregtare botërore, pamjet spektakolare

Publikuar tek: bota, më 18:13 25-08-2017 Rrufeja godet një qendër tregtare botërore, pamjet spektakolare

Një stuhi elektrike mbi Nju Jork natën e së martës u dha njerëzve një shfaqje spektakolare.

Siç shihet dhe nga pamjet dritat e stuhisë kanë ndriçur mbi qendrën në të cilën ka rënë rrufeja.

Pamjet e publikuara nga FOX NEWS:

Screenshot_8_copy.jpg

Screenshot_7.jpg

Screenshot_6.jpgScreenshot_5.jpg

Screenshot_4.jpgScreenshot_3.jpg

Screenshot_2.jpg

Screenshot_8.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dënohet bosi i Samsung, ja për çfarë akuzohet
Ministri i Jashtëm gjerman, kërcënon Turqinë: Sa të jetë Erdogan, harrojeni Europën »
Article Logic
Execution time: 0.011966228485107
array(1) { ["section"]=> string(68) "rrufeja-godet-nje-qender-tregtare-boterore-pamjet-spektakolare-90195" }