Ruçi nxori kamerat jashtë, Braçe tregon prapaskenat: Strazimiri filmon Berishën, Rama ngrihet në këmbë dhe qesh, Basha e Xhafaj në telefon

Publikuar tek: barometri, më 07:32 11-05-2018 Ruçi nxori kamerat jashtë, Braçe tregon prapaskenat: Strazimiri filmon Berishën, Rama ngrihet në këmbë dhe qesh, Basha e Xhafaj në telefon

Pak minuta më parë situata në Kuvend u tensionua, teksa deputetët e PD bllokuan foltoren pasi iu ndërpre fjala kreut Lulzim Basha.

Ndërsa mediat u nxorën jashtë, deputeti socialist Erion Braçe tregon me një video prapaskenat.

Në videon e publikuar nga socialisti shfaqet deputeti i PD Gent Strazimri i cili filmon Berishën teksa ky i fundit ndodhet live në Facebook. Ndërsa Berisha i hedh një lumë akuzash Ramës, ky i fundit është ngritur në këmbë dhe qesh me fjalët e ish kryeministrit.  Ministri Xhafaj për të cilën adresohen të gjitha akuzat lidhur me vëllain duket se nuk e prish qetësinë por flet i qeshur në telefon. Po ashtu edhe kryedemokrati Basha shfaqet duke folur në telefon.

‘Hahahaha’, ky është përshkrimi që Braçe i ka vendosur videos, që mesa duket situata e ka bërë shumë për të qeshur.

 

Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha!!!!

A post shared by Erjon Brace (@erionbrace) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025927066802979
array(1) { ["section"]=> string(141) "ruci-nxori-kamerat-jashte-brace-tregon-prapaskenat-strazimiri-filmon-berishen-rama-ngrihet-ne-kembe-dhe-qesh-basha-e-xhafaj-ne-telefon-120324" }