Rudina Dembacaj humbet njeriun e shtrenjtë të jetës dhe prek me fjalët: Më thave shpirtin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:18 08-07-2020 Rudina Dembacaj humbet njeriun e shtrenjtë të jetës dhe prek me fjalët: Më thave shpirtin Rudina Dembacaj - Mark Frroku

Moderatorja e njohur Rudina Dembacaj ditën e sotme ka humbur të atin.

Lajmin e hidhur e ka bërë me dije vetë moderatorja me anë të një postimi në rrjetet sociale.

Për largimin nga jeta të të atit Rudina ka zgjedhur fjalët më prekëse.

”I shtrenjti im, më thave shpirtin! Lamtumirë diell zemre! Shko pranë Zotit, Rexhep Dembacaj’, shkruan Dembacaj.

Ajo prej ditës që babai i saj u sëmur i ka qëndruar pranë, madje edhe ditëlindjen e ka kaluar në dyer e spitalit.

Screenshot_8.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01200795173645
array(1) { ["section"]=> string(95) "rudina-dembacaj-humbet-njeriun-e-shtrenjte-te-jetes-dhe-prek-me-fjalet-me-thave-shpirtin-213230" }