Rudina Dembacaj përfundon në spital, aktorja me krahët e nxirë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:07 09-12-2019 Rudina Dembacaj përfundon në spital, aktorja me krahët e nxirë Rudina Dembacaj

Aktorja Rudina Dembacaj mëngjesin e sotëm ka përfunduar në spital, ku po merr një dozë serumi.

Nëse fansat e aktores kanë reaguar të shqetësuar teksa kanë parë postimin e saj, vetë Rudina e ka marrë me sportivitet.

'Kafja e mëngjesit', shkruan ajo, në foton ku shfaq krahun e nxirë.

Dembacaj nuk ka treguar mbi diagnozën e saj, por le të shpresojmë se nuk ka asgjë serioze dhe bëhet fjalë për një periudhë mbingarkese dhe lodhjeje, duke marrë parasysh angazhimet e shumta të aktores.

Postimi i Rudinës:

Screenshot_7.jpg

Screenshot_8.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075139999389648
array(1) { ["section"]=> string(68) "rudina-dembacaj-perfundon-ne-spital-aktorja-me-krahet-e-nxire-188849" }