Rudina Dembacaj publikon bisedën ‘e çuditshme’ në WhatsApp me ish-bashkëshortin, ai e pyet: Ç’a janë këto? (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:33 26-01-2020 Rudina Dembacaj publikon bisedën ‘e çuditshme’ në WhatsApp me ish-bashkëshortin, ai e pyet: Ç’a janë këto? (FOTO)

Edhe pse kanë kaluar disa javë tashmë, që prej momentit që aktorja Rudina Dembacaj bëri publike lidhjen me ish-deputetin Mark Frroku, ajo vijon të mbajë kontakte të herëpashershme me ish-burrin.

Siç edhe deklaroi në një emision televiziv, Dembacaj dhe ish-burri Aleksi, kontaktojnë lidhur me vajzën që kanë bashkë.

“Ishte e vështirë ndarja, por më tepër prej vajzës”, tha Rudina teksa shtoi se te shtëpia e Mark Frrokut po përpiqet të sjellë buzëqeshjen te fëmijët që ish-deputeti ka nga martesa e parë me bashkëshorten e ndjerë.

Në bisedën që Rudina ka publikuar në Instagram, mesa kuptohet është vajza e saj Viktoria, që përmes WhatsApp-it të mamit, i çon babit disa ikona.

Ja biseda mes tyre:

rudd.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070099830627441
array(1) { ["section"]=> string(113) "rudina-dembacaj-publikon-biseden-e-cuditshme-ne-whatsapp-me-ish-bashkeshortin-ai-e-pyet-c-a-jane-keto-foto-193223" }