Rudina Dembacaj shfaqet krah Mark Frrokut në premierën e filmit ‘I love Tropoja’

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:50 29-01-2020 Rudina Dembacaj shfaqet krah Mark Frrokut në premierën e filmit ‘I love Tropoja’ Ish-deputeti Mark Frroku dhe Rudina Dembacaj

Ka nisur mbrëmjen e sotme në Pallatin e Kongreseve premiera e filmit të producentit dhe moderatorit Ermal Mamaqi, “I love Tropoja”.

Të ftuarit special dhe ata që kanë marrë bileta VIP për të ndjekur premierën e sotme kanq qenë të shumtë, si artistë, politikanë, gazetarë, bznesmenë etj. Mes të ftuarve, janë dhe çifti më i ri i shoëbizit shqiptar, moderatorja Rudina Dembacaj dhe ish-deputeti Mark Frroku, të cilët pozojnë krah njëri-tjetrit në tapetin e kuq.

Vetë aktorja dhe moderatorja shpërndan foton me Mark Frroku, por ka hequr mundësinë e komentevem, për të treguar që nuk i intereson çfarë mendojnë të tjerët.

Postimi i Rudina Dembacaj:
Screenshot_3_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071959495544434
array(1) { ["section"]=> string(85) "rudina-dembacaj-shfaqet-krah-mark-frrokut-ne-premieren-e-filmit-i-love-tropoja-193523" }