Rudina Dembacaj tregon kur ka bërë seks për herë të parë: M’u bë sterrë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:18 03-02-2018 Rudina Dembacaj tregon kur ka bërë seks për herë të parë: M’u bë sterrë

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj shumë e dashur për publikun ka zbuluar një detaj që nuk e ka thënë më parë për jetën e saj private.

E ftuar në “Pop Culture” Rudina ka shprehur se ka qenë vetëm 19-vjeçe kur ka bërë seks për herë të parë por nuk ka ndodhur me të dashurin e parë pasi siç u shpreh ajo, me të ishte një dashuri e paharrueshme dhe shoqëria vazhdon edhe në ditët e sotme.

“Nuk ishte ndonjë eksperiecë e mrekullueshme por me kalimin e kohës u bë edhe më sterr”- tha aktorja duke qeshur.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Me plis mes Kongresit Amerikan, shqiptarja i befason të gjithë gjatë fjalimit të Trump
Moderatorja flet ashpër për Agron Llakajn: Nuk do ta ftoja kurrë në emision »
Article Logic
Execution time: 0.012140989303589
array(1) { ["section"]=> string(77) "rudina-dembacaj-tregon-kur-ka-bere-seks-per-here-te-pare-m-u-be-sterre-108995" }