Rudina Dembacaj tregon operacionin e vetëm plastik që ka bërë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:59 24-01-2021 Rudina Dembacaj tregon operacionin e vetëm plastik që ka bërë

Moderatorja e njohur Rudina Dembacaj është një nga personazhet më të dashur të ekranit shqiptar, por dhe shumë e përfolur për shkak të lidhjes me ish-deputetin Mark Frroku.

Moderatorja si shpeshherë ka zhvilluar një mini-intervistë në Instastory, duke lënë të lirë ndjekësit të pyesin për çfarë kanë më shumë kuriozitet.

Së fundmi një fanse e ka pyetur nëse ka bërë operacione plastike në trup apo fytyrë.

“Ke operacione plastike në trup apo fytyrë?” pyet një ndjekëse.

“Gjoksin, para 6 vitesh. Nga dobësimi, më ishte bërë për t’u futur në xhepa”, ka treguar ajo.

Screenshot_17.png

Screenshot_18.png

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Dashuria nuk njeh moshë e ngjyrë”, Taulant Balla dhe bashkëshortja prezantojnë njëri-tjetrin në mënyrë romantike, ja si janë njohur për herë të parë
Oriola Marashi publikon FOTO provokuese nga pishina, tregon gjoksin para kamerave »
Article Logic
Execution time: 0.018311977386475
array(1) { ["section"]=> string(68) "rudina-dembacaj-tregon-operacionin-e-vetem-plastik-qe-ka-bere-236203" }