Rudina Dembacaj zyrtarizoi lidhjen me Mark Frrokun, reagon ish-bashkëshorti: Jeta vështirësohet…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:15 20-01-2020 Rudina Dembacaj zyrtarizoi lidhjen me Mark Frrokun, reagon ish-bashkëshorti: Jeta vështirësohet…

Divorci i Rudina Dembacajt nga bashkëshorti i saj Aleksi vazhdon të jetë një ndër ngjarjet më të komentuara të shoëbiz-in shqiptar.

Komentet u shtuan edhe më shumë, kur Rudina zyrtarizoi lidhjen me ish-deputetin Mark Frroku.

Mirëpo, pavarësisht këtij fakti, aktorja ka treguar se me Aleksin vazhdojnë të jenë miq të mirë dhe një arsye që i bashkon më shumë është vajza e tyre Viktoria.

Pak orë më parë, Aleksi ka bërë një postim, ku shprehet se një grua e vështirëson jetën. Ky mund të jetë dhe një mesazh drejtuar Rudinës, por gjithçka mbetet për t'u parë. 

 ‘Jeta është e thjesht, e butë, e qetë, e lirë, deri kur vjen një grua e vështirëson’, ka shkruar ish-bashkëshorti i Rudinës në Instagram.

Screenshot_9.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072789192199707
array(1) { ["section"]=> string(100) "rudina-dembacaj-zyrtarizoi-lidhjen-me-mark-frrokun-reagon-ish-bashkeshorti-jeta-veshtiresohet-192579" }