Rudina e vë në siklet dhe i zbulon dashurinë e parë, reagimi i Çiljetës befasues: E ke deklaruar vetë t'i

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:48 30-06-2017 Rudina e vë në siklet dhe i zbulon dashurinë e parë, reagimi i Çiljetës befasues: E ke deklaruar vetë t'i

Çili e ftuar në studion e emisionit “Rudina” është vënë në siklet nga drejtuesja e emsionit e cila vendos t’i shfaqë në ekran dashurinë e parë.

Në momentin që Rudina i thotë “do ta shohim tani në ekran kush ka qenë dashuria e parë të cilën e ke pohuar vetë ti', Çilit për një moment i ikën fytyra por kur në ekran është shfaqur Ricky Martin ajo ka shpërthyer në të qeshura sepse priste ndonjë surprizë jo të këndshme.

Këngëtari ka qenë dashuria e saj e parë, por ajo shprehet se e mësoi shumë vonë se ishte homoseksual.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032534837722778
array(1) { ["section"]=> string(109) "rudina-e-ve-ne-siklet-dhe-i-zbulon-dashurine-e-pare-reagimi-i-ciljetes-befasues-e-ke-deklaruar-vete-t-i-84586" }