Rudina Hajdari 'e zhveshur' nga politika, shfaqet elegante krah vëllait në Ballon Vjeneze

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:14 13-04-2019 Rudina Hajdari 'e zhveshur' nga politika, shfaqet elegante krah vëllait në Ballon Vjeneze

Mbrëmjen e djeshme në Tiranë u zhvillua Balloja e dytë Vjeneze, ku morën pjesë njerëz të rëndësishëm të artit, kulturës e politikës.

E zhveshur nga politika dhe nga përgjegjësitë që ka në këto ditë të vështira për politikën shqiptare, deputetja Rudina Hajdari na ka ardhur shumë ndryshe.

Vajza e liderit të dhjetorit, Azem Hajdarit ka vendosur që në këtë ballo të shkojë e shoqëruar nga vëllai i saj Kiri.

Edhe pse e kanë pranuar hapur tashmë se në politikë po mbajnë qëndrime të ndryshme për diegjen e mandateve, duket se mbrëmjen e kaluar kanë vendosur të 'arratisen' paksa nga kjo situuatë.

Deputetja ka publikuar një foto në Instagram ku shihet së bashku me Kirin, ndërkohë që bie në sy eleganca që i ka shoqëruar në Ballon Vjeneze.

'Mbrëmë bashkë me Kirin morëm pjesë në mbrëmjen festive të "Ballos Vjeneze në Tiranë", që sjell në kryeqytetin tonë traditën e bukur të muzikës & valsit vienez', shkruan Rudina.

asfdghjk.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066981315612793
array(1) { ["section"]=> string(93) "rudina-hajdari-e-zhveshur-nga-politika-shfaqet-elegante-krah-vellait-ne-ballon-vjeneze-160255" }