Rudina Hajdari fiton betejën me COVID, lajmin e mirë ia jep doktor Pipero, deputetja: Tani të gjithë së bashku për të fituar mbi sëmundjen 30 vjeçare…

Publikuar tek: politike, më 19:09 10-11-2020 Rudina Hajdari fiton betejën me COVID, lajmin e mirë ia jep doktor Pipero, deputetja: Tani të gjithë së bashku për të fituar mbi sëmundjen 30 vjeçare… Rudina Hajdari - Pellumb Pipero

Deputetja Rudina Hajdari e ka fituar betejën me koronavirusin, ndërsa lajmin e bën vetë të ditur me anë të një postimi në rrjetet sociale.

Ajo bën me dije se lajmin e mirë ia dha doktor Pëllumb Pipero, ndërsa shton se pas periudhës së izolimit tashmë do t’i rikthehet aktivitetit normal.

Hajdari shprehet se “kemi shumë për të bërë të gjithë së bashku për të fituar mbi sëmundjen 30 vjeçare që ka kapur vendin”.

“Doktor Pipero me dha sot lajmin e mirë se e kam mposhtur Covid19. Testi me doli negativ dhe më në fund mbas një periudhe të gjatë izolimi, do t'i rikthehem aktivitetit normal. Kemi shumë për të bërë të gjithë së bashku për të fituar mbi sëmundjen 30 vjeçare që ka kapur vendin.

Kujdesuni ju lutem për shëndetin dhe familjen sepse ky nuk është një virus i lehtë”, shkruan Hajdari.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Debati për raportin e Dick Marty, Balla propozon ngritjen e një Komisioni Parlamentar
Situata alarmante nga COVID, Meta thirrje qeverisë: Shtoni numrin e testimeve, të miratohet urgjentisht një plan koordinimi me sistemin privat »
Article Logic
Execution time: 0.013672113418579
array(1) { ["section"]=> string(153) "rudina-hajdari-fiton-betejen-me-covid-lajmin-e-mire-ia-jep-doktor-pipero-deputetja-tani-te-gjithe-se-bashku-per-te-fituar-mbi-semundjen-30-vjecare-227212" }