Rudina Hajdari i uron shërim të shpejtë Sahit Dollapit dhe bën thirrje: Të shmangim përplasjen vëllazërore sot

Publikuar tek: politike, më 15:50 13-05-2019 Rudina Hajdari i uron shërim të shpejtë Sahit Dollapit dhe bën thirrje: Të shmangim përplasjen vëllazërore sot

Deputetja e Kuvendit, Rudina Hajdari para pak sekondash i ka uruar shërim të shpejtë demokratit Sahit Dollapi teksa ka bërë thirrje që sot të shmanget përplasja.

‘Duke marrë parasysh pasojat e dhunës të së shtunës dhe duke i uruar shërim të shpejtë Sahit Dollapit dhe të gjithë të lënduarëve, uroj që të shmangim përplasjen vëllazërore sot. Kundërshtarët politikë nuk janë armiqtë tanë dhe sjellja barbare i bën të baraz-fajshme të dyja krahët’, shkruan Hajdari, teksa mbeten edhe 2 orë nga fillimi i protestës së opozitës, që siç është thënë, këtë herë do jetë thjesht marshim paqësor.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031782150268555
array(1) { ["section"]=> string(116) "rudina-hajdari-i-uron-sherim-te-shpejte-sahit-dollapit-dhe-ben-thirrje-te-shmangim-perplasjen-vellazerore-sot-164134" }