Rudina Hajdari në fushatën e presidentit amerikan, publikon FOTO me djalin e Trump

Publikuar tek: aktualitet, më 09:58 11-08-2019 Rudina Hajdari në fushatën e presidentit amerikan, publikon FOTO me djalin e Trump

Deputetja Rudina Hajdari ka marrë pjesë në ceremoninë për mbledhjen e fondeve për fushatën presidenciale të Donald Trump.

Lajmin e ka bërë me dije vetë deputetja me anë të një postimi në rrjetet sociale.

"Ndihem e nderuar që isha e ftuar në aktivitetin e mbledhjes së fondeve për fushatën e rradhës së Presidentit Amerikan, Donald Trump, në Hamptons. Në këtë aktivitet morën pjesë personalitete të shquara amerikanë, si Bill O’Reilly dhe Geraldo Rivera, Senatori Lindsey Graham, Kongresmeni Lee Zeldin dhe djali i Presidentit, Donald Trump Jr', shkruan Hajdari, teksa ka ndarë me ndjekësit edhe një foto me djalin e presidentit të SHBA-ve.

67751812_1071365123207972_4109491585748566016_n.jpg

67819847_1071356653208819_6554846200867061760_n.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029561996459961
array(1) { ["section"]=> string(88) "rudina-hajdari-ne-fushaten-e-presidentit-amerikan-publikon-foto-me-djalin-e-trump-174982" }