'Rudina Hajdari po bën lëvizje të re opozitare, po krijon një parti të re'

Publikuar tek: aktualitet, më 23:03 14-03-2019 'Rudina Hajdari po bën lëvizje të re opozitare, po krijon një parti të re'

Analisti dhe gazetari i njohur Robert Rakipllari ka bërë një deklaratë të papritur mbrëmjen e sotme në Opinion.

Duke folur për deputetët e rinj që kanë pranuar mandatet, Rakipllari u shpreh se e vetmja që bën përjashtim është Rudina Hajdari, që sipas tij po mundohet të bëjë një parti të re politike.

'Rudina Hajdari po bën lëvizje të re opozitare, po bën një parti të re. Është fare normale, duke parë historinë e saj familjare. Të tjerët janë askush dhe duan të marrin një rrogë, disa mund të jenë të blerë nga qeveria', ka thënë analisti.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0063519477844238
array(1) { ["section"]=> string(78) "rudina-hajdari-po-ben-levizje-te-re-opozitare-po-krijon-nje-parti-te-re-156473" }