Rudina Hajdari publikon foton e rrallë, Azemi krah më krah me Ibrahim Rugovën

Publikuar tek: aktualitet, më 23:06 21-01-2019 Rudina Hajdari publikon foton e rrallë, Azemi krah më krah me Ibrahim Rugovën Presidenti historik i Kosovës, Ibrahim Rugova

Në përvjetorin e 13-të të vdekjes së presidentit historik të Kosovës Ibrahim Rugova, deputetja e PD Rudina Hajdari, vajza e Azem Hajdarit, ka publikuar një foto të rrallë të arkivës personale të familjare së saj.

Në foton e publikuar, shihet se si Azem Hajdari dhe familja e tij, përfshirë edhe Rudinën në atë kohë në moshë të vogël, kanë dalë përkrah Presidentit Rugova.

"Duke menduar për këtë burrë të rallë të Kombit Shqiptar, Ibrahim Rugova. Në përvjetorin e 13-të të ndarjes nga jeta, Ibrahim Rugova na mungon gjithnjë e më shumë. Nderime familjes së tij", ka shkruar Rudina Hajdari krah fotos së publikuar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Prokurorja e Krimeve të Rënda Donika Prela nesër në VETTING, ja pasuria e deklaruar
Pëllumb Pipero: Zgjedhjet e parakohshme, janë zgjidhje »
Article Logic
Execution time: 0.013079881668091
array(1) { ["section"]=> string(83) "rudina-hajdari-publikon-foton-e-rralle-azemi-krah-me-krah-me-ibrahim-rugoven-149771" }