Rudina Hajdari thyen karantinën, fillon plazhin me të bijën (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:10 05-05-2020 Rudina Hajdari thyen karantinën, fillon plazhin me të bijën (FOTO) Rudina Hajdari me te bijen

Deputetja e opozitës parlamentare Rudina Hajdari me lirimin e masave ndaj Covid 19 duket se po fillon të dalë nga karantina.

 Deputetja ka filluar plazhin së bashku me të bijën.

Ka qenë vetë Hajdari ajo e cila ka publikuar një foto në rrjetin social “Instagram” ku shfaqet së bashku me të bijën në rërë duke shijuar rrezet e diellit.

Qeveria ka filluar me lehtësimin e masave dhe me shumë gjasë do të ketë edhe sezon turistik veror, pra plazh por ndryshe nga vitet e tjera nën masa sigurie.

999999.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090970993041992
array(1) { ["section"]=> string(70) "rudina-hajdari-thyen-karantinen-fillon-plazhin-me-te-bijen-foto-205187" }