Rudina Hajdari zgjedh Ditën e Flamurit për të prezantuar organizimin dhe idetë e partisë

Publikuar tek: politike, më 10:42 28-11-2020 Rudina Hajdari zgjedh Ditën e Flamurit për të prezantuar organizimin dhe idetë e partisë Rudina Hajdari

Deputetja e opozitës Rudina Hajdari ka zgjdhur Ditën e Flamurit për të prezantuar organizimin dhe idetë e reja të partisë së saj, me të cilën do të kandidojë në zgjedhjet e 25 prillit.

Kujtojmë se Hajdari zgjodhi të bashkohej me “Nismën Thurja” dhe të garonte me partinë e quajtur “Nisma”, ndërsa ka ftuar të gjithë qytetarët ta ndjekin nëpërmjet rrjeteve sociale në orën 18:00.

Ndërkohë deputetja ka uruar të gjithë shqiptarët për Festën e Flamurit me shprehejn e Ismail Qemalit: "Fëmija që fle rritet, një popull që fle vdes".

“Me këtë shprehje të Ismail Qemalit ju uroj gëzuar ditën e flamurit gjithë shqiptarëve dhe uroj që si popull të jemi më aktivë dhe më pjesmarrës në vendimarrje, për të mos e lënë të ardhmen në dorë të vetëm pak njerëzve.

Ia nisim nga sot në orën 18:00 ku do të prezantojmë organizimin dhe idetë e reja për 30 vitet që vijnë.

Mund të na ndjekësh live në rrjetet sociale ose ti bashkohesh bisedës në zoom duke kërkuar linkun në inbox”, shkruan Hajdari.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Monika Kryemadhi: Vaksina anti-Covid mund të jetë problematike, se unë jam asimptomatike
5-vjeçarja që ka dëshirë të bëhet doktoreshë i kërkon foto Kryemadhit, kryetarja e LSI-së: Aaa sa mirë, se s’na kanë mbetur më doktoresha, na kanë ikur (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.01055908203125
array(1) { ["section"]=> string(95) "rudina-hajdari-zgjedh-diten-e-flamurit-per-te-prezantuar-organizimin-dhe-idete-e-partise-229422" }