Rudina Magjistari do të bëhet nënë e një vajze

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:48 26-09-2015 Rudina Magjistari do të bëhet nënë e një vajze

Rudina Magjistari është në pritje të një fëmije, por gazeta “Paloma”, ka mësuar gjininë e bebes. Moderatorja Magjistari do të bëhet nënë e një vajze, sipas asaj që transmeton gazeta.

Rudina është shkëptuar prej disa muajsh nga ekrani dhe pritet që rikthimi i saj të jetë vitin tjetër, pasi vetë moderatorja ka pranuar se dëshiron t’i përkushtohet vajzës së saj dhe bashkëshortit Xhavit Bajrami.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.075406074523926
array(1) { ["section"]=> string(52) "rudina-magjistari-do-te-behet-nene-e-nje-vajze-21718" }