Rudina Magjistari me tren për Prizren me Xhavitin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:10 01-03-2015 Rudina Magjistari me tren për Prizren me Xhavitin Rudina magjistari dhe i dashuri i saj Xhaviti

Prezantuesja Rudina Magjistari këtë të dielë ka vendosur të udhëtojë me të dashurin e saj Xhavitin. Magjistari ka ndarë me ndjekësit këtë foto në “instagram’ ku nuk kanë munguar as komentet dashamirëse të miqve të saj.

Ndër ta, ka komentuar edhe Aurela Gaçe.

“Thonë që dashuria të bën të qeshës si fëmija”, shkruan Aurela duke dhënë kështu edhe arsyen e buzëeqeshjes së dukshme në fytyrën e Magjistarit.

 Magjistari prej kohësh është në një marrëdhënie dashurie me Xhavitin, boksierin kosovar 1.97 cm  të gjatë. Siç duket, Xhaviti këtë të dielë po e çon të dashurën në shtëpinë e tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024355173110962
array(1) { ["section"]=> string(54) "rudina-magjistari-me-tren-per-prizren-me-xhavitin-4721" }