Rudina Magjistari publikon foto me vajzën, ja ç’vend ka zgjedhur për të kaluar fundjavën (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:30 22-01-2017 Rudina Magjistari publikon foto me vajzën, ja ç’vend ka zgjedhur për të kaluar fundjavën  (Foto)

Moderatorja e njohur Rudina Magjistari duket mjaft e përkushtuar ndaj vajzës së saj, Mia dhe gjen gjithmonë kohë për të kaluar me të.

Ajo ka zgjedhur ta kalojë fundjavën në Tiranë dhe të nxjerrë shtëtitje vajzën. Vetë moderatorja ka publikuar një foto me Mian teksa vogëlushja shikon nga shatërvani.

“Sepse neve na habit çdo gjë që na del përpara” shkruan Magjistari bashkangjitur fotos.

rudina_magjistari77.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017446994781494
array(1) { ["section"]=> string(98) "rudina-magjistari-publikon-foto-me-vajzen-ja-c-vend-ka-zgjedhur-per-te-kaluar-fundjaven-foto-66280" }