Rudina nis pushimet romantike me ish-deputetin, burri i saj hedh foto me pistoletë, fishekë dhe thikë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:19 22-01-2020 Rudina nis pushimet romantike me ish-deputetin, burri i saj hedh foto me pistoletë, fishekë dhe thikë

Pas divorcit nga ish-bashkëshorti, moderatorja Rudina Dembacaj zyrtarizoi lidhjen me ish-deputetin Mark Frroku dhe së fundmi kanë zgjedhur të pushojnë në Venecia nga ku kanë publikuar edhe disa foto romantike në krahë të njëri-tjetrit.

 Moderatorja e ka shoqëruar postimin me një emoji që tregon se është shumë e dashuruar. Mirëpo nga ana tjetër bashkëshorti i Rudinës ka publikuar një foto që ka tërhequr mjat vëmendje.

Në foton e publikuar në storyn e Aleks shihen, plumba një pistoletë dhe një thikë. Me siguri që ky ka qenë një postim i zakonshëm i ish-bashkëshortit të moderatores, por që është interpretuar në forma të ndryshme nga shumë medie.

oooooooooooooooooooooooooo.jpg

Screenshot_5_copy.png

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021652936935425
array(1) { ["section"]=> string(106) "rudina-nis-pushimet-romantike-me-ish-deputetin-burri-i-saj-hedh-foto-me-pistolete-fisheke-dhe-thike-192837" }