Rudina shfaqet e lumtur në krahët e Mark Frrokut, zbulon kush e mban zgjuar gjithë natën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:44 28-02-2020 Rudina shfaqet e lumtur në krahët e Mark Frrokut, zbulon kush e mban zgjuar gjithë natën Rudina - Marku

Lidhja e dashurisë së Rudina Dembacajt dhe Mark Frrokut është një nga më të komentuarat e 'showbizit' shqiptar.

Aktorja në fillim e mbajti të fshehtë lidhjen, por më pas e bëri publike duke treguar se ishte marrëzisht e dashuruar me ish-deputetin.

Së fundmi ajo ka postuar një foto në 'Instagram', ku duket tepër e lumtur në krahët e Frrokut.

Krahas postimit, ajo ka zbuluar për fansat edhe arsyen se pse rri zgjuar gjithë natën.

"Nuk është kafeina ajo që më mban zgjuar gjithë natën, je ti", shkruan Dembacaj.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tayna i shkel syrin fansave, me pantallona të kuqe dhe pa të brendshme? (Foto)
Ushqimet që ju duhen kur merrni antibiotikë »
Article Logic
Execution time: 0.006943941116333
array(1) { ["section"]=> string(94) "rudina-shfaqet-e-lumtur-ne-krahet-e-mark-frrokut-zbulon-kush-e-mban-zgjuar-gjithe-naten-196832" }