Rudina Xhunga dhe bashkëshorti Dritan Hila, gazetarët me pushime në Vlorë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:22 18-08-2016 Rudina Xhunga dhe bashkëshorti Dritan Hila, gazetarët me pushime në Vlorë

Gazetarja e njohur e ekranit Rudina Xhunga nuk e ka mbyllur akoma sezonin e saj të pushimeve për t’u angazhuar për “Dritare”-n e sezonit të ri në Vizion Plus.

Dhe si gjithmonë, “thashethemet” nga Vlora, i sjell gazetari i Vlorës Enrik Mehmeti. Ai ka postuar një foto nga mbrëmja e djeshme ku është duke darkuar me çiftin Hila – Xhunga në Vlorë.

Dhe gazetarja nuk është rastësisht në këtë qytet.

Përveçse vlonjate, Rudina nuk e braktis asnjëherë për të shkruar prej andej, se ç’pëlqen nga Vlora e vlonjatët.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088200569152832
array(1) { ["section"]=> string(78) "rudina-xhunga-dhe-bashkeshorti-dritan-hila-gazetaret-me-pushime-ne-vlore-50091" }