Rudina Xhunga dhe bashkëshorti i saj Dritan Hila, qetësi e dashuri nga Komani

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:45 09-07-2016 Rudina Xhunga dhe bashkëshorti i saj Dritan Hila, qetësi e dashuri nga Komani

Gazetarja Rudina Xhunga dhe bashkëshorti i saj ish zëvendësministër Dritan Hila, duken më të lumtur se kurrë në krahët e njëri-tjetrit në këtë foto shkrepur në Koman.

Çifti ka kaluar një fundjavë të bukur në Koman dhe kjo kuptohet edhe nga fytyrat e tyre plot buzëqeshje e dashuri.

Ata janë prindër të një vajze të quajtur Alana.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.041559934616089
array(1) { ["section"]=> string(82) "rudina-xhunga-dhe-bashkeshorti-i-saj-dritan-hila-qetesi-e-dashuri-nga-komani-46063" }