Rudina Xhunga heq dorë nga “Shqip”, vjen me një program të ri

Publikuar tek: aktualitet, më 18:57 10-10-2015

Gazetarja Rudina Xhunga ka vendosur që të heq dorë nga programi i saj “Shqip”, i drejtuar prej saj për më shumë se një dekadë.

Xhunga, e transferuar së fundmi në televizionin Vizion+, do të vijë çdo të hënë me një tjetër program, “Dritare”.

“Dritare nga Rudina Xhunga, së shpejti në Vizion +. Dritare në të ardhmen e përbashkët të ndryshimit mbarëkombëtar. Dritare për frymë, frymëzim dhe frymëmarrje të shqiptarëve kudo janë. Pa kufij, vetëm Dritare. Çdo të hënë, 20.45, me Rudina Xhungën”, shkruan gazetarja në facebook. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Fenomeni i veçantë mbi qiellin e Lushnjes për rreshjet e shiut
Vendi përfshihet nga moti i keq, uji “pushton” rrugët e Vlorës dhe Lezhës »
Article Logic
Execution time: 0.012554168701172
array(1) { ["section"]=> string(64) "rudina-xhunga-heq-dore-nga-shqip-vjen-me-nje-program-te-ri-22827" }