Rudina Xhunga, i shoqi dhe vajza e tyre shijojnë dëborën në Pezë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:45 06-01-2017 Rudina Xhunga, i shoqi dhe vajza e tyre shijojnë dëborën në Pezë

Gazetarja e njohur Rudina Xhunga dhe bashkëshorti i saj moderator Dritan Hila këtë fundjavë po e kalojnë në Pezë.

Bashkë me të voglën e tyre, çifti i njohur për publikun po shijojnë dëborën e parë.

“Borë në Pezë”, shkruan me entuziazëm gazetarja Xhunga ndërsa ndan këtë foto të bukur familjare.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13506197929382
array(1) { ["section"]=> string(69) "rudina-xhunga-i-shoqi-dhe-vajza-e-tyre-shijojne-deboren-ne-peze-64747" }