Rumani - Shqipëri, ja kë favorizojnë kompanitë e basteve

Publikuar tek: sport, më 19:19 17-06-2016 Rumani - Shqipëri, ja kë favorizojnë kompanitë e basteve

Pavarësisht se Shqipëria nuk ka arritur ansjë fitore dhe ndodhet në vendin e fundit të grupit A pa pikë, kompanitë e basteve nuk e shohin kombëtaren tonë si të thjeshtë për t’u mundur.

Fitorja e Rumanisë kuotohet me 2.18 ndërsa koeficienti i fitores së Shqipërisë është 3.35. Barazimi kuotohet me 3.75. Ndeshja pritet të jetë e fortë pasi të dyja kombëtaret kanë shase kualifikimi në rast fitoreje, ndërsa barazimi nuk i shërben asnjë prej ekipeve për të kaluar në fazën tjetër.

ge45gfdgdrf.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lila dhe Balaj në konferencë: Respekte për Rumaninë, por kjo është ndeshja jonë
Euro 2016, përfundon ndeshja Çeki­-Kroaci 2:­2 »
Article Logic
Execution time: 0.0088448524475098
array(1) { ["section"]=> string(59) "rumani-shqiperi-ja-ke-favorizojne-kompanite-e-basteve-43847" }