Rumani - Shqipëri, ja kë favorizojnë kompanitë e basteve

Publikuar tek: sport, më 13:52 19-06-2016 Rumani - Shqipëri, ja kë favorizojnë kompanitë e basteve

Pavarësisht se Shqipëria nuk ka arritur ansjë fitore dhe ndodhet në vendin e fundit të grupit A pa pikë, kompanitë e basteve nuk e shohin kombëtaren tonë si të thjeshtë për t’u mundur.

Fitorja e Rumanisë kuotohet me 2.18 ndërsa koeficienti i fitores së Shqipërisë është 3.35. Barazimi kuotohet me 3.75. Ndeshja pritet të jetë e fortë pasi të dyja kombëtaret kanë shase kualifikimi në rast fitoreje, ndërsa barazimi nuk i shërben asnjë prej ekipeve për të kaluar në fazën tjetër.

Screenshasdseot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023169994354248
array(1) { ["section"]=> string(59) "rumani-shqiperi-ja-ke-favorizojne-kompanite-e-basteve-43995" }